Agroturystyka Ranczo Chocicz
Prawdziwy wypoczynek na wsi
Kontakt z naturą
Łąki i lasy wkoło
Cisza i spokój z dala od zgiełku miast
Czasem słońce, czasem deszcz
Agroturystyka Ranczo Chocicz
Zapraszamy

Kolektory słoneczne, czy warto?

O kolektorach słonecznych w internecie krąży wiele mitów. Na forach znajdziemy mnóstwo sprzecznych opinii: ludzie się spierają, doradzają, odradzają, wyzywają. Szkoda tylko, że większość tych opinii wygłaszają osoby, które nigdy nie miały kolektorów słonecznych. Ich wiedza jest internetowa, albo kolega kolegi mówił, że kolega jego kolegi słyszał...

Czytaj więcej: Kolektory słoneczne, czy warto?

Listopadowe pomidory

Listopad, miesiąc chyba najmniej lubiany przez wszystkich. Przynajmniej w naszej strefie klimatycznej. Mokro, zimno, ponuro i do tego co raz krótszy dzień. Mimo uroku polskiej jesieni ten jeden miesiąc potrafi zepsuć humory. Grudzień jest już nieco lepszy. Mikołaj, święta, sylwester, a jak zima dopisze to potrafi być naprawdę pięknie.

Czytaj więcej: Listopadowe pomidory

Idzie wiosna

Nareszcie, cieplej, więcej słońca, dłuższy dzień. Wielkimi krokami zbliża się to, na co długo czekamy - WIOSNA!!! Jej oznaków mamy coraz więcej. Już dwa tygodnie temu gościliśmy na łące żurawie. Tydzień temu klucz gęsi i bocian. Dziś skowronki, a to oznacza, że nie ma już odwrotu, zima nie wróci. Jako ciekawostka, której sam niestety w tym roku jeszcze nie miałem okazji uświadczyć była wizyta orła bielika.

Czytaj więcej: Idzie wiosna

Agroturystyka Ranczo Chocicz to wypoczynek na wsi w ciszy i spokoju

zwierzęta leśne i domowe, spacery i wycieczki rowerowe, lasy, jagody, grzybobranie, domowe jedzenie